Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Fryzury Ashley... jak je wykonać?


Fryzury Ashley... jak je wykonać?

Hejcia !!! Tutaj Mikayla - czyli Patrycja :)

Dzisiaj wkleje wam fotki fryzurek Ashley i napisze jak je wykonać w razie jakby ktoś nie wiedział .

No to zaczynamy :P

Do wszystkich fryzur musimy mieć włosy około za ramiona, i grzywkę na bok :)

 

 

Fryzurka nr 1. Najpierw prostujemy grzywkę , a włosy podkręcamy lokówką. Na koniec włosy spryskujemy nabłyszczaczem i spreyem utrwalającym . Z taką fryzurą możemy śmiało iśc na disco.

 

 

Fryzurka nr 2. Grzywkę i resztę włosów prostujemy a na koniec utrwalamy spreyem :) Fryzurka nadaje się na spotkania z przyjaciółmi i na randki .

 

 

Fryzurka nr 3. Jest podobna do pierwszej tyle, że w tej włosy podkręcamy nieco bardziej i spryskujemy lakierem od spodu . Dla ozdoby wkładamy czarną opaskę z kokardką :). Ta fryzurka jest bardzo elegancka nadaję się na wyjścia.

 

 

 

Fryzurka nr 4. Całe włosy prostujemy razem z grzywką, kilka pasm z przoda wiążemy mała gumką z tyłu do o zdoby zakładamy kolczyki kółka.  Oczywiście spryskujemy lakierem.

 

 

 

Fryzurka nr 5. Włosy prostujemy z grzywką. Związujemy w kucyk zostawiając małe pasmo po lewej stronie. Dajemy dużo nabłyszczacza i jedwabiu. Dla ozdoby zakładamy małe kolczyki . W tej fryzurze możemy być wszędzie :).

 

 

Fryzurka nr 6. Prostujemy włosy i wiążemy w kucyk pośrodku głowy, grzywkę możemy zapiąć wsuwkami. Do ozdoby wkładamy czarne kolczyki najlepiej kółka . Jest świetna na zakupy i inne luźne spotkania.

 

 

Fryzurka nr 6. Włosy porstujmy i wiążemy na czubku głowy zostawiając trochę krótkich włosów z przodu. Jest to fryzura luźna, nadaje się do szkoły i do uprawiania sportu .

 

I jak się podobało? Mam nadzieje, że wykorzystacie te fryzurki bo są naprawdę ładne i praktyczne . Pozdrawiam :*:*:* wszystkich fanów Ash :*:*:* Papa!

 

 

 

 


Głosuj (0)

ashley-tisdale-funclub 25/06/2009 19:06:48 [Powrót] Komentujmasz fajnego blogaa te fryzurki Ash są świetne ^^jak będę miała dłuższeeee włosyto spróbuję niektórych fryzurekwłosy to mam do szyiniestety za krótkie na te fryzuryale są cudnepozdraawiam czekam na więcej ;)

zwykle.zycie.zwyklej.dziewczyny 25/06/2009 20:28:20
| http://zwykle.zycie.zwyklej.dziewczyny.blogasek.pl IP: zalogowanyK s i ę g a

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi


Było tu 65843 osób


A r c h i w u m

2009
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
CzerwiecL i n k i
U l u b i e n i
O m n i e


Dodaj do Ulubionych


Powered by blog4u.pl